Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 13 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wczorajszy trening Żaków (18.12 br.) wspólnie z naszym trenerem poprowadził piłkarz Adrian Cierpka, wychowanek Lecha Poznań, grający obecnie w klubie Górnik Łęczna (1 liga).

Nasi najmłodsi adepci starali się wykonywać ćwiczenia pokazane przez naszego gościa najlepiej jak potrafią. Także trener Piotr Walczak zaproponował wspólne ćwiczenia z Panem Adrianem. Było to nowe doświadczenie zarówno dla niego, jak i naszych zawodników. Na sam koniec treningu nasz gość brał udział w gierce, w trakcie której udzielał naszym młodym piłkarzom cennych wskazówek.

Jednak najważniejsze dla Żaków na tym etapie szkolenia jest udział i zaangażowanie na treningach oraz koncentrowanie się na wykonywanych ćwiczeniach, co wspólnie z trenerem Walczakiem na zakończenie treningu podkreślał nasz gość.

Na koniec dziękujemy Panu Adrianowi Cierpka za uczestnictwo w treningu i że znalazł wolny czas, aby nas odwiedzić w przerwie między rozgrywkami. Przy tej okazji życzymy Jemu samych sukcesów na boisku oraz awansu Jego drużyny do ekstraklasy!!!

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

dysponentem Funduszu dla programu "KLUB" jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2021

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2022

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021

.

Odsłon artykułów:
855748

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.