Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych w dniu dzisiejszym (30.01 br.) nasi najmłodsi adepci spisali się na medal. Frekwencja na meczu kontrolnym dopisała. Dzięki temu udało się rozegrać mecz w Nowych Skalmierzycach z zawodnikami tamtejszej Pogoni.

Trenerzy ustalili, że mecz będzie się składał z trzech części, a każda z nich będzie liczyć 25 minut. W tym czasie na boisku przebywać będzie czterech zawodników w polu plus bramkarz. Trener Piotr Walczak postanowił, że w każdej części spotkania będzie bronił inny bramkarz  i tak odpowiednio dostępu do naszej bramki bronili Tobiasz Deresiński, Antoni Stanisławki oraz Filip Chruściak.

Trener Walczak był bardzo zadowolony z dzisiejszego sparingu, bowiem każdy z naszych zawodników zostawił dużo sił i serca na boisku. Po raz kolejny trzeba podkreślić, że nasi zawodnicy wybrali wysiłek fizyczny zamiast telewizora czy tableta. W tym miejscu należą się podziękowania trenerom obu zespołów za zorganizowanie tego spotkania.

Po meczu naszych najmłodszych zawodników spotkała miła niespodzianka, ponieważ dzięki uprzejmości jednego z rodziców został im ufundowany zestaw happy meal w McDonald's.

LKS Gorzyczanka wystąpiła w składzie: Filip Chruściak, Kacper Chruściak, Tobiasz Deresiński, Szymon Gaicki, Sebastian Hadryś, Antoni Krakowski, Maksymilian Perz, Jakub Peśla, Antoni Stanisławski, Jan Stybaniewicz, Eryk Zybała.

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
773446

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.