Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W styczniowym wydaniu Informatora Gminy Ostrów Wielkopolski, ukazał się artykuł Rafała Szuberta pt. „Sportowy rok 2020”, w którym możemy zapoznać się z dokonaniami klubów sportowych w minionym roku.

Rzeczywiście okres pandemii, spowodował sporo zawirowań zarówno w działalności klubów jak i  prowadzonych rozgrywkach w różnych dyscyplinach sportu, i mimo wszystko, co zresztą słusznie zauważył autor, nie był to czas stracony dla sportu w naszej gminie.
Pewien niedosyt pozostawia brak informacji na temat drużyn młodzieżowych i dziecięcych, które są także wspierane przez samorząd. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, gdyż spora liczba klubów i stowarzyszeń wnioskuje o dotacje na szkolenie dzieci i młodzieży.
Można przypomnieć autorowi zamieszczonego artykułu, Panie Rafale, mamy na terenie gminy zespoły dziecięce, trenujemy, bierzemy udział w rozgrywkach, po prostu istniejemy i jesteśmy obecni.
Warto to zauważyć tym bardziej, że przede wszystkim dzięki hojności rodziców którzy w większości zabezpieczają potrzeby klubu z Gorzyc Wielkich, od kilku lat możliwe jest szkolenie dzieci i młodzieży.
W minionym roku w najpopularniejszej dyscyplinie sportu jaką jest piłka nożna, we wszystkich klubach na terenie naszej gminy rywalizowało 10 zespołów, z czego aż 5 to drużyny klubu LKS Gorzyczanka. Dodajmy, że trzy nasze drużyny młodzieżowe występują już w pierwszej lidze w swojej kategorii wiekowej.

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
773447

Odwiedza nas 253 gości oraz 0 użytkowników.