STADION, UL. SPACEROWA 1
liczymy na Was od 15.02!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Na zakończenie przygotowań nasza drużyna wygrała ostatni sparing przed ligą z LZS Doruchów 1:3(0:1)

Mecz był dość wyrównany obie drużyny walczyły dość ostro czego efektem była duża ilość fauli a przewagę naszej drużyny odzwierciedla wynik. Początek meczu obfitował w szybką i ostrą grę ale z biegiem czasu tępo malało a gra stawała się bardziej spokojna. Pierwsze groźne akcje z naszej strony to strzał w poprzeczkę Mateusza Przybyłowicza i dwie niewykorzystane akcje Mateusza Sobczaka, dopiero w 35 min wynik otworzył Dawid Tomczak, który wykorzystując podanie od Michała Pawlaka i sprytnym lobem pokonał bramkarza Gospodarzy, mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji z obu stron wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej połowie Trener Mariusz Posadzy dokonał kilku zmian dając szanse gry nowym zawodnikom, którzy bardzo dobrze wkomponowali się w skład. Nowe siły na boisku zaowocowały zdobyciem dwóch bramek, w 65 minucie Michał Kałużny zagrał dokładne podanie do wbiegającego z pole karne Dawida Fórmańskiego a ten bardzo precyzyjnym strzałem z ok. 11 metrów podwyższył wynik na 0:2, ten sam zawodnik, który był dziś w bardzo dobrej dyspozycji w 70 minucie wykonał rajd z okolic środka boiska i spod samej linii końcowej zagrał idealną wrzutkę nad obrońcami wprost na głowę Dominika Hermanna, który nie miał najmniejszych problemów ze skierowaniem jej do bramki (ewidentnie była to najładniejsza akcja meczu). Honorową bramkę Gospodarze zdobyli w 75 min wykorzystując błąd naszych stoperów. Mimo ostrej i obfitującej w wiele fauli gry mecz odbył się przy ładnej pogodzie na ładnym boisku w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Oby był to dobry prognostyk na rozpoczynającą się za tydzień ligę.

Skład: Walczak Piotr, Pawlak Michał, Wojtysiak Adrian, Urbaniak Bartosz/Ratajczak Karol, Fórmański Dawid, Iberhan Piotr, Tomczak Dawid/Kałużny Michał, Mateusz Przybyłowicz/Welcer Piotr/,Strzelec Krzysztof, Sobczak Mateusz/Hermann Dominik{jcomments off}