Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 15 lat!!!
STADION, UL. SPACEROWA 1
ORLIKI, trener WALCZAK
ŻAKI, trener PIECHOWIAK

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 27.11 br. nasi zawodnicy z drużyny Orlik zaprezentowali się w zakupionych z programu „Klub” edycja 2023 dresach piłkarskich.

Środki, które zostały nam przyznane na realizację tego zadania w wysokości 10.000 zł, przeznaczyliśmy na zakup dresów piłkarskich, strojów treningowych oraz na wynagrodzenie trenera. Projekt ten był kontynuacją działań prowadzonych przez nasze stowarzyszenie w latach ubiegłych. Trener Piotr Walczak był zadowolony z frekwencji na treningach czy sparingach, a także z osiągniętych wyników w rozgrywkach prowadzonych przez Wielkopolski ZPN w kategorii Orlik. Wsparciem z programu „Klub” objętych było 16 chłopców.
Wysoka frekwencja na treningach oraz meczach piłkarskich jest dowodem na to, że zakładane cele realizacji zadania zostały osiągnięte. Na pewno kolejne roczniki dzieci z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski zostały wychowane poprzez sport. Nasi podopieczni dzięki zorganizowanym zajęciom w ramach programu „Klub” podnieśli swoje umiejętności oraz miło spędzili czas wolny. Zakup sprzętu sportowego przybliża nas do zakładanego celu długoterminowego, jakim jest stworzenie warunków do długoletniego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski.
Na koniec przypominamy, że obsługę programu prowadzi od 2022 roku Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Warszawie. Także składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie baneru firmie PEM Agencja Reklamowa z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim oraz firmie EWA REŚLIŃSKA z siedzibą w Dobrzycy za przygotowanie dresów piłkarskich z nadrukami i strojów treningowych.

 

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2022

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021

.

Odsłon artykułów:
1013545

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.