Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oświadczenia

 

Każdy rodzic/opiekun przyprowadzając swoje dziecko na zajęcia prowadzone przez nasze stowarzyszenie powinien zapoznać się z treścią poniższych oświadczeń oraz je podpisać.

1) OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA O WYRAŻENIU ZGODY NA UDZIAŁ DZECKA W TRENINGACH, TURNIEJACH ORAZ ROZGRYWKACH PROWADZONYCH PRZEZ STOWARZYSZENIE LUDOWY KLUB SPORTOWY GORZYCZANKA.

Poprzez wyrażenie zgody rodzic/opiekun zobowiązuje się do posiadania przez dziecko aktualnego badania lekarskiego. Jednocześnie Zarząd Stowarzyszenia informuje, że uczestnik zajęć jest ubezpieczony w podstawowym zakresie oraz że stowarzyszenie nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje dziecka poniesione z jego winy.

Oświadczenie jest do pobrania w zakładce: Klub-Deklaracja uczestnik.

2) OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA O WYRAŻENIU ZGODY NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU DZIECKA UCZĘSZCZAJĄCEGO DO LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO GORZYCZANKA.

Wyrażenie zgody jest równoznaczne z tym, iż fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas zajęć treningowych, turniejów oraz rozgrywek mogą zostać umieszczone na oficjalnej stronie internetowej Stowarzyszenia Ludowego Klubu Sportowego GORZYCZANKA, na profilu YOUTUBE, przesyłane do mediów oraz wykorzystane w innych materiałach informacyjnych oraz promocyjnych. Niniejsze oświadczenie jest zezwoleniem w rozumieniu art. 81 ustawy z dnia z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 2017 roku, poz. 880 ze zm.).

 

 

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2022

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021

.

Odsłon artykułów:
1013550

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.