Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 15 lat!!!
STADION, UL. SPACEROWA 1
ORLIKI, trener WALCZAK
ŻAKI, trener PIECHOWIAK

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wyniki naboru do programu zostały ogłoszone 24.05 br. Tym samym możemy się pochwalić, iż ósmy rok z rzędu otrzymaliśmy dotację, w tym roku będzie to kwota 12.000 zł z MSiT w ramach programu „Klub” na realizację naszego zadania!

W tym roku kwotę 12.000 zł chcemy przeznaczyć na zakup sprzętu sportowego dla naszych drużyn młodzieżowych w postaci: piłek, stroje i rękawice bramkarskie, znaczniki pola płaskie, wysepki treningowe płaskie ze zbieraczem, stożki treningowe, torby na piłki, zestaw kół jezdnych do przestawiania bramek oraz wynagrodzenie trenera.

Cieszymy się, że nasze stowarzyszenie będzie mogło dzięki tym środkom dalej się rozwijać, a nasza owocna współpraca przyczyni się do rozwoju talentów naszych podopiecznych. Od 2022 roku obsługę programu prowadzi Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Warszawie.

Przypomnijmy, że Program „Klub” jest realizowany od 2016 roku. Jego celem jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz są miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego. Do warunków formalnych wniosku zalicza się m.in. okres prowadzenia działalności (wymagane jest, aby wnioskodawca prowadził formalnie zarejestrowaną działalność sportową co najmniej 3 lata przed datą złożenia wniosku), a także do wniosku należy dołączyć sprawozdanie finansowe. Spełnienie tych warunków świadczy o tym, że nasze stowarzyszenie jest wiarygodnym partnerem przy tego typu projektach. Potwierdzeniem powyższego jest liczba odrzuconych wniosków z przyczyn formalnych.

Dodajmy, że w ramach tegorocznej IX edycji rządowego programu z powodu niedopełnienia wszystkich wymogów określonych w Regulaminie Programu zostało odrzuconych 1117 wniosków.

 

 

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2022

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021

.

Odsłon artykułów:
1013530

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.