liczymy na Was od 15.02!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Podziałem punktów zakończył się mecz z Victorią Skarszew.

Wyjazdowe spotkanie 3 kolejki rozgrywek z Victorią Skarszew zakończyło się wynikiem 2-2/2-1/.

Po dwutygodniowej przerwie nasza drużyna na boisku w Skarszewie nieco rozczarowała, choć w końcowej ocenie spotkania remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. W pierwszej połowie zawodnicy Gorzyczanki zawiedli całkowicie, prezentując na boisku duży chaos, sporo niecelnych podań i brak płynności w grze, co skrzętnie wykorzystali rywale zdobywając dwa gole.

Już 6 min. gospodarze strzałem zza linii pola karnego zdobyli pierwszą bramkę, niestety nasi gracze nie potrafili uporządkować swoich poczynań. W 31 min. po rzucie wolnym wykonywanym przez Dawida Fórmańskiego, piłka trafiła w pole karne wprost na głowę Michała Pawlaka, który wyrównał na 1-1. Niestety w 45 min. w zamieszaniu w polu karnym, rywale skierowali piłkę do naszej siatki wychodząc na prowadzenie.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla Gorzyczanki, gdyż w 57 min. po faulu na rywalu czerwona kartkę zobaczył Bartosz Urbaniak. Jednak ta sytuacja na tyle zmieniła obraz gry, że nasza drużyna grając w osłabieniu wreszcie pokazała się na miarę oczekiwań, pokazując kilka groźnych akcji. Po jednej z nich w 70 min. Szymon Frąszczak został sfaulowany w polu karnym, niestety egzekutor karnego Michał Pawlak posłał piłkę obok bramki.

Na szczęście w 83 min. po podaniu Damiana Izydorskiego, Michał Pawlak strzałem z narożnika pola karnego wyrównał wynik meczu.

Przypominamy, że mecz IV kolejki z KS Opatówek zaplanowany na niedzielę 30 sierpnia, w związku ze złym stanem boiska w Gorzycach Wielkich, zostanie rozegrany w sobotę 29 sierpnia o godz. 17:30 na boisku w Opatówku.

Skład drużyny: Pakuszewski, Grzegorowski, Urbaniak, Pawlak, Kaczmarek, Frąszczak M./57 min. Izydorski/, Poprawa/65 min. Wojtysiak/, Fórmański, Sikora/85 min. Grzęda/, Paczków, Frąszczak Sz./80 min. Kałużny/

Zawodnicy rezerwowi: Grzęda, Izydorski, Warzecha, Welcer, Wojtysiak, Michalak, Kałużny

Kartki: Fórmański 45 min., Urbaniak 57 min./czerwona/

Bramki zdobyli: Michał Pawlak 2x /31 i 83 min./