liczymy na Was od 15.02!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wysoka porażka Gorzyczanki w meczu ligowym ze Stalą Pleszew.

Po katastrofalnej grze naszych zawodników, Gorzyczanka przegrała zasłużenie 4-2/3-0/, choć gdyby nie udane interwencje naszego bramkarza Piotra Walczaka, porażka mogłaby być jeszcze większa.

Szkoda, że Gorzyczanka zaczęła się nieco lepiej prezentować w końcówce meczu przy stanie 4-0 dla gospodarzy, zdobywając dwa gole które jednak nie przysłoniły negatywnej oceny naszej drużyny w tym spotkaniu.

Pierwsza połowa to bardzo duża przewaga Stali, która w zadziwiająco łatwy sposób przedzierała się pod naszą bramkę, zdobywając prowadzenie już 11 min. meczu, po „11” za faul w polu karnym. Kolejna bramka padła w 22 min. po szybkiej akcji rywali, zaś wynik do przerwy został ustalony golem do szatni w 45 min. W tej części meczu o grze naszych zawodników można jedynie powiedzieć, że chyba nie wyszli z szatni na mecz.

Druga połowa przebiegała także pod dyktando rywali, którzy w 50 min. wykorzystali dośrodkowanie i strzałem głową zdobyli czwartą bramkę. Obraz gry nieco się poprawił po dokonaniu kilku zmian w naszym zespole przez trenera Mariusza Posadzego, choć prawdopodobnie zespół Stali przy tak wysokim prowadzeniu nieco spuścił z tonu.

W efekcie w 82 min. po dośrodkowaniu Dawida Fórmańskiego w pole karne, Michał Pawlak głową zdobył bramkę. Druga bramka padła w 89 min. także po podaniu Dawida Fórmańskiego, który na tyle precyzyjnie obsłużył Jedrzeja Paczkowa, że nasz zawodnik znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy i zdobył bramkę dla Gorzyczanki.

Po meczu trener Posadzy miał sporo uwag do swoich graczy, którzy nie zrealizowali na boisku niczego z przedmeczowych założeń.

Przed nami kolejne trudne mecze, już w najbliższą niedzielę drużynę czeka spotkanie z Astrą Krotoszyn, forma zaprezentowana zwłaszcza w pierwszej połowie dzisiejszego meczu raczej nie wróży nic dobrego. Miejmy nadzieję, że w trakcie najbliższych dni trener Mariusz Posadzy odmieni naszą drużynę.

Skład zespołu: Walczak, Grzegorowski/55 min. Maciejewski/, Pawlak, Wojtysiak, Kaczmarek/75 min. Welcer/, Strzelec, Fórmański, Sikora/55 min. Poprawa/, Mikuła/46 min. Frąszczak M./, Frąszczak Sz., Paczków.

Zawodnicy rezerwowi: Pakuszewski, Maciejewski, Welcer, Poprawa, Kałużny, Frąszczak M., Grzęda.

Żółte kartki: Mikuła 35 min., Frąszczak Sz. 54 min.

Bramki zdobyli: Michał Pawlak 82 min., Jędrzej Paczków 89min.