liczymy na Was od 15.02!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

logo gorzyczanaka1

W dniu 12 września 2016 r. na orliku w Gorzycach Wielkich swój pierwszy mecz rozegrała Gorzyczanka Gorzyce Wielkie (Orlik gr.3). Podpopieczni Piotra Piechowiaka pewnie pokonali drużyną Zefka Kobyla Góra 20:0. Już w pierwszej połowie zarysowała się wyraźna przewaga Gorzyczanki, która do przerwy prowadziła 14:0. W drugiej połowie trener wprowadził do gry zmienników, którzy konsekwentnie realizowali przedmeczowe założenia i mecz zakończył się wynikiem 20:0. Bramki zdobywali: Kuśnierczak Piotr - 8, Mielcarek Mateusz - 3, Latuszek Nikodem - 2, Raszpla Adam - 2, Wojciechowski Adam - 1, Deresiński Miłosz - 1, Sadowski Szymon - 1, Kusicielek Mateusz - 1, Kryjom Kacper - 1 (K).

Już w poniedziałek 19 września br. o godzinie 17:00 na orliku przy ul. Solidarności w Ostrowie Wielkopolskim, drużyna Gorzyczanki Gorzyce Wielkie, w swoim drugim meczu zmierzy się z Ostrovia II 1909. Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych chłopaków.