Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Od piątku do poniedziałku zostanie rozegrana 7 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!

Drużyna młodzika młodszego udaje się w sobotę (21.10) na wyjazd do Krotoszyna, gdzie będzie walczyła o pierwsze zwycięstwo w sezonie. Gra naszego zespołu jest coraz lepsza, więc jedziemy z dobrym nastawieniem: stadion miejski, ul. Sportowa, godz. 13:00.

ASTRA Krotoszyn - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 3:2

Bramki: Sadowski, Kuśnierczak.

LKS:

Trener: Piotr Piechowiak

Orlik starszy w piątek (20.10) udaje się na wyjazd do Krotoszyna, gdzie czeka ich bardzo trudny mecz, ponieważ zespół Akademii Talentów wygrał w tym sezonie wszystkie sześć meczy: boisko orlik, Więźniów Politycznych, godz. 16:00

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 6:2

Bramki: Wojciechowski, Zimniak.

LKS: Pietrzak Gracjan (gk), Duczmal Dawid (c), Wojciechowski I Jakub, Pacholczyk Jakub, Zimniak Nikodem, Rachwał Wiktor, Lis Kamil, Płócienniczak Jakub, Patalas Kacper, Koper Kacper, Szczepaniak Maksymilian.

Trener: Dawid Kuczyński

Orlik młodszy w poniedziałek (23.10) udaje się na wyjazd do Zdun, gdzie zespół gospodarzy nie poniósł w tym sezonie porażki u siebie: boisko orlik, Zduny, godz. 16:00

CKS Zduny - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 10:0

Bramki:

LKS:

Trener: Piotr Piechowiak

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688350

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.