Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

 W piątkowy wieczór 08 grudnia br., w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich, odbyła się już po raz czwarty impreza mikołajkowa zorganizowana przez Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka.

Na imprezie pojawiło się blisko 50 zawodników naszego klubu, którzy rywalizowali w czterech zespołach wykonując zadania przygotowane przez trenera Piotra Piechowiaka. W trakcie zabawy nasi podopieczni dostarczyli wielu emocji zgromadzonym rodzicom i opiekunom.

Impreza mogła się odbyć dzięki ogromnemu wsparciu Senatora Łukasza Mikołajczyka, który osobiście przekazał upominki wszystkim uczestnikom zabawy, a także małym kibicom. Zostali oni wszyscy obdarowani paczkami ze słodyczami, a także kartkami z życzeniami świątecznymi od Pana Senatora. W tym miejscu Zarząd składa serdeczne podziękowania dla Senatora Łukasza Mikołajczyka za udzielone wsparcie materialne w postaci ufundowania upominków dla dzieci, a także dziękuje asystentce Karolinie Winieckiej za przygotowanie paczek ze słodyczami.

Chcemy dodać, że w dniu wczorajszym 30 zawodników ze starszych roczników także otrzymało paczki ze słodyczami.

Na końcu chcemy podziękować rodzicom, którzy pomogli nam przy organizacji imprezy mikołajkowej, bo dzięki nim po raz kolejny mogły zagościć uśmiechy na twarzach dzieci, a to jest bezcenne

 


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2018.

.

Odsłon artykułów:
631895

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.