Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 22.06 br. na boiskach trawiastych przy ulicy Spacerowej w Gorzycach Wielkich miało miejsce podsumowanie sezonu 2017/2018 w wykonaniu naszych drużyn młodzieżowych.

 

 

 

 

 

 

Spotkanie zostało zorganizowane przez zarząd stowarzyszenia przy wymiernej pomocy rodziców. Dzięki temu dzieciaki miały zapewniony posiłek, napoje oraz słodycze. W trakcie spotkania poszczególne drużyny młodzieżowe wraz z naszymi trenerami: Piotr Piechowiak, Dawid Kuczyński, Przemysław Szymczak i Paweł Serafin zaprezentowały zebranym gościom, jak wygląda trening piłkarski.

Na zakończenie spotkania odbył się mecz piłkarski pomiędzy  zespołami z poszczególnych roczników naszych drużyn piłkarskich a ich rodzicami, którzy wystawili dwa zespoły /ojcowie oraz mamy/. Mecz składał się z kilku części podczas, których wszyscy mogli zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie. Zespoły rodziców dzielnie starały się rywalizować z naszymi piłkarzami, dzięki czemu na boisku było sporo emocji oraz zabawy i dobrego  humoru.

Wspólna impreza pozwoliła spędzić w miłej atmosferze piątkowe popołudnie.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688366

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.