Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

 W 10 kolejce spotkań I Ligi Okręgowej – OZPN Kalisz nasza drużyna młodzików starsych podejmowała zespół Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

Byliśmy świadkami wspaniałego meczu w wykonaniu naszych chłopców z drużyny młodzika starszego na boisku przy ulicy Spacerowej. Mecz stał na bardzo dobrym i wysokim poziomie mimo, że nasi zawodnicy mieli przewagę mecz zakończył się remisem 3:3 a bramkę na wagę remisu goście zdobyli w ostatniej minucie i w opinii kibiców z ewidentnego spalonego. Sędzia jednak bramkę uznał a wynik poszedł w świat.
Skład Gorzyczanki: Kryjom Kacper, Pietrzak Gracjan, Wiktor Kuliński, Sadowski Szymon, Iwanek Bartek, Miłosz Deresiński, Wojciechowski Adam, Raszpla Adam, Dawid Duczmal, Kuśnierczak Piotr, Rychlik Mateusz, Rychlik Oskar, Jankowiak Krystian.

Bramki dla naszej drużyny strzelali: Adam Wojciechowski: 2 bramki, Piotr Kuśnierczak: 1 bramka.

Dziękujemy chłopcom za wspaniały mecz i niezapomniane emocje. Życzymy naszym zawodnikom utrzymania formy, oby tak dalej!!!

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688344

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.