Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 9 czerwca br. zakończyliśmy, oczywiście na sportowo, sezon 2018/2019 na boiskach trawiastych przy ulicy Spacerowej w Gorzycach Wielkich. 

Podsumowaliśmy sezon w wykonaniu naszych drużyn młodzieżowych, a wyróżniający się zawodnicy otrzymali okolicznościowe statuetki. Piknik został zorganizowany przez zarząd stowarzyszenia przy pomocy rodziców. Dzięki temu i dzieci i rodzice mogli skosztować tradycyjnej kiełbaski z grilla i ciasta drożdżowego. W trakcie spotkania poszczególne drużyny młodzieżowe wraz z naszymi trenerami: Piotrem Piechowiakiem, Dawidem Kuczyńskim oraz Pawłem Serafinem zaprezentowały zebranym gościom, jak wygląda trening piłkarski.

Na zakończenie podobnie jak rok temu odbyły się mecze piłkarskie pomiędzy zespołami z poszczególnych roczników naszych drużyn piłkarskich, a ich rodzicami, którzy wystawili dwa zespoły /ojcowie oraz mamy/. Mecz składał się z kilku części, podczas których wszyscy mogli zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie. Rodzice nie dawali za wygraną, dzięki czemu na boisku było sporo emocji oraz zabawy.

Z racji lejącego się z nieba żaru na za zakończenie imprezy zostały uruchomione zraszacze na boisku, które sprawiły dużo frajdy naszym podopiecznym. Wspólna impreza pozwoliła miło spędzić niedzielne popołudnie.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688270

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.