Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Trzeci rok z rzędu otrzymaliśmy kwotę 10.000 zł z MSiT w ramach programu „Klub” na realizację naszego zadania!

W tym roku kwotę 4.000 zł chcemy przeznaczyć na atestowane bramki składane UNI ŻAK, piłki "4", stroje bramkarskie z nadrukami, stroje piłkarskie z nadrukami oraz getry, natomiast kwota 6.000 zł zostanie przeznaczona na wynagrodzenie trenera.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Senatorowi Łukaszowi Mikołajczykowi za zaangażowanie w tę inicjatywę. Cieszymy się, że nasze Stowarzyszenie będzie mogło dzięki tym środkom dalej się rozwijać, a nasza owocna współpraca przyczyni się do rozwoju talentów naszych podopiecznych.

Przypomnijmy, że Program „Klub” jest realizowany od 2016 roku. Jego celem jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz są miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego.

Dofinansowanie w ramach tegorocznej IV edycji rządowego programu trafi do 3 732 małych i średnich klubów sportowych. W bieżącym roku Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel ponad 41 mln zł.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688360

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.