Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 11 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czwarty rok z rzędu otrzymaliśmy kwotę 10.000 zł z MSiT w ramach programu „Klub” na realizację naszego zadania!

W tym roku kwotę 4.000 zł chcemy przeznaczyć na piłki "5", stroje bramkarskie z nadrukami, stroje piłkarskie z nadrukami, getry, dresy oraz worki na piłki, natomiast kwota 6.000 zł zostanie przeznaczona na wynagrodzenie trenera.

Składamy serdeczne podziękowania Wojewodzie Wielkopolskiemu Panu Łukaszowi Mikołajczykowi za zaangażowanie w tę inicjatywę. Cieszymy się, że nasze Stowarzyszenie będzie mogło dzięki tym środkom dalej się rozwijać, a nasza owocna współpraca przyczyni się do rozwoju talentów naszych podopiecznych.

Przypomnijmy, że Program „Klub” jest realizowany od 2016 roku. Jego celem jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz są miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego.

Dofinansowanie w ramach tegorocznej V edycji rządowego programu trafi do 4894 małych i średnich klubów sportowych. Z przyczyn formalnych zostało odrzuconych 1167 wniosków.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
711633

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.