Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 11.08.2020 r. został zakończony przez nasze stowarzyszenie projekt pt. „Zostań…z Gorzyczanką! - obóz szkoleniowy upowszechniający grę w piłkę nożną” w ramach XVI edycji Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego.

Był to jedenasty projekt realizowany przez nasze stowarzyszenie ze środków funduszu grantowego Projekt był kontynuacją zadań prowadzonych przez nasze stowarzyszenie w latach ubiegłych. Głównym działaniem przeprowadzonym w ramach jego realizacji było szkolenie zawodników z rocznika 2006/2007. Trener Piotr Piechowiak był bardzo zadowolony z przeprowadzonego obozu, bowiem zostały zrealizowane wszystkie cele jakie zostały założone. Mamy także nadzieję, że obóz przyczyni się do osiągnięcia, jak najlepszych wyników w sezonie 2020/2021. Ponadto realizacja tego projektu zapewniła naszym zawodnikom atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego w okresie wakacyjnym.

Na koniec składamy serdeczne podziękowania włodarzom Gminy Ostrów Wielkopolski, w szczególności Zastępcy Wójta Panu Antoniemu Hadrysiowi za wsparcie naszej inicjatywy.

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2021

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
811290

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.