Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 14 lat !!!
STADION, UL. SPACEROWA 1
ORLIKI, trener WALCZAK
ŻAKI, trener PIECHOWIAK
TOTALIZATOR SPORTOWY

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nasze zespoły młodzieżowe nie zwalniają tempa w okresie zimowym. W środku tygodnia (25.01 br.) swoje mecze rozegrały drużyny Żaków Starszych oraz Żaków Młodszych.

Żaki Starsze brały udział w turnieju, który odbył się na hali sportowej – Pilawa w Odolanowie. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: LKS Gorzyczanka, LKS Orzeł Wysocko Wielkie, Zenit Międzybórz, AP Kao Karol Płokarz I oraz AP Kao Karol Płokarz II. Każda z drużyn rozegrała 4 mecze. Jeden mecz trwał 12 minut. W trakcie spotkań w każdej drużynie występowało 4 zawodników w polu oraz bramkarz. Trenerzy uzgodnili, że w trakcie spotkań nie będzie wprowadzanej piłki z autu. Trener Piotr Walczak był zadowolony z dzisiejszej gry, a w szczególności ze skuteczności naszych zawodników. W tym miejscu Zarząd Gorzyczanki składa serdeczne podziękowania za zorganizowanie turnieju Akademii Piłkarskiej Kao Karol Płokarz.

Trener Walczak miał do dyspozycji następujących zawodników: Tobiasz Deresiński (gk), Antoni Krakowski, Julian Graś, Mikołaj Graś, Eryk Zybała, Maksymilian Perz (c), Wiktor Witczak, Jakub Peśla.

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2022

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021

.

Odsłon artykułów:
963646

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.