Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 15 lat!!!
STADION, UL. SPACEROWA 1
ORLIKI, trener WALCZAK
ŻAKI, trener PIECHOWIAK

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na rozpoczęcie wiosny (25.03 br.) nasze drużyny młodzieżowe wzięły udział w turnieju pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego, który odbył się w Wysocku Wielkim.

Nasza druga drużyna młodzieżowa rozpoczęła zmagania od godziny 12. W turnieju wzięło udział 6 drużyn: GKS Iskra-Prosna Sieroszewice, OKS 1926, KS Pogoń Nowe Skalmierzyce, Akademia Piłkarska Kao Karol Płokarz, Lks Gorzyczanka. Każda z drużyn rozegrała po 5 spotkań. Turniej przebiegał bardzo sprawnie, ponieważ mecze rozgrywane były na trzech boiskach. Każdy z nich trwał 15 minut. W tym miejscu składamy organizatorom turnieju serdeczne podziękowania za zaproszenie oraz przygotowany poczęstunek. Natomiast naszym rywalom dziękujemy za walkę  i postawę fair play. Trener Piotr Walczak był zadowolony z dzisiejszej gry zespołu.
Trener Walczak miał do dyspozycji następujących zawodników: Antoni Krakowski, Szymon Tomaszewski, Eryk Zybała, Maksymilian Perz, Filip Cieluch, Wiktor Witczak, Jakub Peśla, Bruno Dzwoniarek

 

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2022

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021

.

Odsłon artykułów:
1013520

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.