Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 15 lat!!!
STADION, UL. SPACEROWA 1
ORLIKI, trener WALCZAK
ŻAKI, trener PIECHOWIAK

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wyniki naboru do programu zostały ogłoszone 10.05 br. Tym samym możemy się pochwalić, iż siódmy rok z rzędu otrzymaliśmy kwotę 10.000 zł z MSiT w ramach programu „Klub” na realizację naszego zadania!

W tym roku kwotę 4.000 zł chcemy przeznaczyć na zakup dresów piłkarskich oraz strojów treningowych dla naszych drużyn młodzieżowych. Natomiast kwota 6.000 zł zostanie przeznaczona na wynagrodzenie trenera. Wysokość tej kwoty nie może zostać przeznaczona na inny cel.

Cieszymy się, że nasze stowarzyszenie będzie mogło dzięki tym środkom dalej się rozwijać, a nasza owocna współpraca przyczyni się do rozwoju talentów naszych podopiecznych. Od 2022 roku obsługę programu prowadzi Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Warszawie.

Przypomnijmy, że Program „Klub” jest realizowany od 2016 roku. Jego celem jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz są miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego. Do warunków formalnych wniosku zalicza się m.in. okres prowadzenia działalności (wymagane jest, aby wnioskodawca prowadził formalnie zarejestrowaną działalność sportową co najmniej 3 lata przed datą złożenia wniosku), a także do wniosku należy dołączyć sprawozdanie finansowe. Spełnienie tych warunków świadczy o tym, że nasze stowarzyszenie jest wiarygodnym partnerem przy tego typu projektach. Potwierdzeniem powyższego jest liczba odrzuconych wniosków z przyczyn formalnych.

Dodajmy, że w ramach tegorocznej VIII edycji rządowego programu z przyczyn formalnych zostało odrzuconych 1669 wniosków.

 

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2023

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w roku 2022

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2024

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2021

.

Odsłon artykułów:
1013525

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.