AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

{jcomments off}

Na inauguracje rundy wiosennej nasza drużyna uległa Pogoni Trębaczów 3:1.

Pierwsze 30 min meczu to wyrównana gra w środku pola z kilkoma niegroźnymi akcjami pod bramką obu drużyn, jedną z takich akcji w 21 minucie wykorzystał Mateusz Sobczak który po podaniu od Adriana Wojtysiaka pięknym strzałem z ok. 11 metrów zdobył prowadzenie dla naszej drużyny. Niestety kolejne minuty meczu to coraz częściej do głosu dochodzili Gospodarze a ich przewaga w końcówce pierwszej połowy była już dość wyraźna. W drugiej połowie obraz gry był podobny jak w pierwszej, ostra gra w środku pola obfitująca w duża ilość fauli po jednym z nich w 56 minucie z rzutu wolnego Pogoń doprowadziła do remisu 1:1 od tej pory znów przewagę mieli gospodarze którzy kolejno w 74 i 85 minucie zdołali pokonać naszego bramkarza. w końcowych minutach nasza drużyna próbowała jeszcze zmienić stan meczu konstruując kilka grożnych akcji pod bramką przeciwnika, najlepszą miał Krzysztof Strzelec który z ok 7 metrów nieczysto trafił w piłkę. Wynik doskonale odzwierciedla przebieg meczu. Miejmy nadzieje ze „pierwsze śliwki robaczywki” i za tydzień u siebie z Czarnymlasem odniesiemy zwycięstwo.

Skład: Pakuszewski Patryk, Wojtysiak Adrian, Urbaniak Bartosz, Pawlak Michał, Fleischer Bartłomiej, Fórmański Dawid, Iberhan Piotr, Przybyłowicz Mateusz, Tomczak Dawid/Ratajczyk Karol, Sobczak Mateusz/Hermann Dominik, Strzelec Krzysztof/Welcer Piotr

Bramki: Sobczak Mateusz 22 min