Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od piątku do wtorku zostanie rozegrana 3 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!

Młodzicy podejmować będą w sobotę (23.09) obecnego lidera grupy zespół z Kępna: boisko trawiaste, ulica Spacerowa 1, godz. 11:00.

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie - MARCINKI Kępno 0:11

LKS: Kacper Kryjom (g), Adam Wojciechowski (c), Bartek Iwanek, Miłosz Deresiński, Wiktor Kuliński, Piotr Kuśnierczak, Adam Raszpla, Łukasz Guzikowski, Olivier Gałęzki.

Trener: Piotr Piechowiak
Relacja: W dniu dzisiejszym pogoda nie rozpieszczała zawodników. Pomimo okrojonego składu, ponieważ graliśmy bez ani jednego rezerwowego, nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Słowa uznania należą się całej drużynie, ponieważ chłopcy zagrali naprawdę dobre spotkanie, a w szczególności naszemu bramkarzowi Kacprowi Kryjomowi, który wielokrotnie swoimi dobrymi i pewnymi interwencjami ratował nas przed utratą bramki. Bardzo dobrze spisała się nasza obrona, która skutecznie blokowała ataki przeciwnika oraz wielokrotnie łapała przeciwnika na pozycji spalonej (offside). Trener Piotr Piechowiak nie krył zadowolenia z gry swojego zespołu mimo wysokiej porażki. Trener zwrócił również uwagę na grę Łukasza Guzikowskiego, który pokazał się z bardzo dobrej strony i zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Pierwsza połowa był bardzo dobra i wyrównana. W drugiej połowie tępo spadło wraz z utratą sił przez naszych zawodników.

Orlik starszy w piątek (22.09) udaje się na wyjazd do Ostrzeszowa, gdzie zespół Akademii Piłkarskiej będzie walczył o pierwsze zwycięstwo w tej rundzie: boisko orlik, ulica Łąkowa, godz. 17:00.
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 5:3
Bramki: Zimniak, Fleischer, bramka samobójcza

LKS: Wojciechowski I J.(g), Płócienniczak J., Lis K., Fleischer O., Duczmal D. (c), Zimniak N., Patalas K., Szczepaniak M., Koper K., Rychlik M., Rychlik O., Janicka J.

Trener: Dawid Kuczyński

Orlik młodszy we wtorek (26.09) będzie podejmował zespół z Doruchowa, który tak samo jak nasz zespół będzie walczył o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie: boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 17:30.

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie - Doruchów/Ak. Czecha 1:12

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688353

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.