Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od piątku do poniedziałku zostanie rozegrana 4 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!

Drużyna młodzika młodszego udaje się w sobotę (30.09) na wyjazd do Ostrzeszowa, gdzie będzie walczyła o pierwsze zwycięstwo w sezonie: stadion miejski, ul. Kąpielowa 5, godz. 10:00.

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 5:0

Zespół orlika starszego podejmować będzie w piątek (29.09) drużynę z Krotoszyna. Trzymamy kciuki za drugie zwycięstwo u siebie w sezonie: boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 16:00.

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie - ASTRA I Krotoszyn 5:2

Bramki: Rachwał, Janicka, Płócienniczak, Duczmal, Lis.

LKS: Wojciechowski I Jakub (g), Duczmal Dawid (c), Pacholczyk Jakub, Zimniak Nikodem, Rachwał Wiktor, Fleischer Oskar, Lis Kamil, Płócienniczak Jakub, Janicka Julia, Rychlik Oskar, Rychlik Mateusz, Koper Kacper.

Trener: Dawid Kuczyński

Drużyna orlika młodszego podejmować będzie w poniedziałek (02.10) drużynę z Ostrowa Wlkp. O pierwsze zwycięstwo w sezonie nie będzie łatwo, ponieważ będziemy grali z liderem grupy, jednak nie tracimy wiary w zwycięstwo: boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 17:00.

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie - AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. 1:16

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688376

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.