Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 10 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W poniedziałek, we wtorek oraz w sobotę zostanie rozegrana 10 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!

Drużyna młodzika młodszego udaje się w sobotę (28.04) na wyjazd do Kępna, gdzie będzie grała z liderem. Boisko w Kępnie, ul. Walki Młodych 9; godz. 09:30.

MARCINKI Kępno - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 5:1

Bramki: Adam Wojciechowski

LKS: Kacper Kryjom (g), Gracjan Pietrzak (g), Szymon Sadowski, Bartosz Iwanek, Miłosz Deresiński, Wiktor Kuliński, Adam Raszpla, Adam Wojciechowski, Konrad Voigt, Mateusz Kusicielek, Patryk Pośrednik, Nikodem Zimniak, Dawid Duczmal, Jakub Płócienniczak, Łukasz Guzikowski.

Trener: Piotr Piechowiak

Komentarz: Pierwsza połowa nie zapowiadała porażki z liderem. Była ona bardzo dobra w wykonaniu naszego zespołu, co potwierdzał wynik na boisku 1:1. W drugiej połowie zabrakło trochę sił, co przełożyło się na wynik końcowy.

Zespół orlika starszego podejmować będzie w poniedziałek (23.04) drużynę z Ostrzeszowa. W rundzie jesiennej ponieśliśmy nieznaczną porażkę. W tej rundzie liczymy na rewanż. Boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 17:00

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 8:1

Bramki:

LKS:

Trener: Dawid Kuczyński

Orlik młodszy we wtorek (24.04) udaje się na wyjazd do Doruchowa, gdzie powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie. Boisko orlik, Ostrzeszów, ul. Łąkowa 1, godz. 17:00.

Doruchów/Ak. Czecha - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 13:0

Bramki: -----------

LKS:

Trener: Piotr Piechowiak

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2019

 

.

Odsłon artykułów:
665738

Odwiedza nas 227 gości oraz 0 użytkowników.