Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W środę, w poniedziałek oraz w sobotę zostanie rozegrana 11 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!

Drużyna młodzika młodszego podejmować będzie w sobotę (05.05) zespół z Ostrzeszowa. Liczymy na udany rewanż za porażkę w rundzie jesiennej oraz honorową bramkę. Boisko trawiaste, ulica Spacerowa 1, godz. 11:00

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2:4

Bramki: Miłosz Deresiński, Łukasz Guzikowski

LKS: Kacper Kryjom (g), Olivier Gałęzki, Wiktor Kuliński, Szymon Sadowski, Bartosz Iwanek, Miłosz Deresiński, Adam Wojciechowski, Konrad Voigt, Kamil Lis, Mateusz Kusicielek, Łukasz Guzikowski, Oskar Rychlik oraz Mateusz Rychlik.

Trener: Piotr Piechowiak

Zespół orlika starszego w środę (25.04) udaje się na wyjazd do Krotoszyna na mecz z Astrą. W rundzie jesiennej nasz zespół odniósł przekonujące zwycięstwo, więc liczymy że tym razem będzie podobnie. Boisko orlik, ul. Więźniów Politycznych, godz. 16:00

ASTRA I Krotoszyn - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 4:4

Bramki:

LKS:

Trener: Dawid Kuczyński

Orlik młodszy w poniedziałek (30.04) udaje się na wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego na mecz z Akademią. Boisko orlik, ul. Brzoskwiniowa, godz. 17:00.

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 12:0

Bramki: -----------

LKS:

Trener: Paweł Serafin

Komentarz: Po raz pierwszy mecz orlików młodszych poprowadził nowy trener Paweł Serafin. Życzymy owocnej pracy z naszymi orlikami!!!

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2014-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2006-2019

 

.

Odsłon artykułów:
648591

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.