Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 10 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

{jcomments off}

W miniony czwartek 24 maja nasza drużyna młodzika rozegrała wyjazdowe spotkanie w Kaliszu z drużyną KKS Kalisz. Mimo niezbyt dobrze przygotowanego boiska, nasza drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie i pokazała spore zaawansowanie techniczne i taktyczne, co przełożyło się na korzystny wynik w pierwszej połowie, która zakończyła się prowadzeniem Gorzyczanki 1-3.

W drugiej części meczu nasi zawodnicy rozpoczęli grę od straty dwóch goli, w tych okresie naszej drużynie wyraźnie zabrakło koncentracji, co skrupulatnie wykorzystali rywale doprowadzając do remisu.

Niestety w dalszej części meczu gospodarze skrupulatnie wykorzystali stan murawy /skoszona tylko jedna część boiska/ i zdobyli kolejne dwa gole. Przy stanie 5-3 dla KKS-u nasi zawodnicy pokazali sporo charakteru i umiejętności gry do końca, strzelając dwie bramki, tym samym zdołali doprowadzić do remisu 5-5.

Warto zauważyć, że w zbliżających się do końca rozgrywkach, nasz zespół po nieco słabszych wynikach w początkowej fazie rozgrywek, obecnie gra coraz lepiej /niedawna wyjazdowa wygrana z liderem zespołem Ostrovi 1909/.

Wytrwałość zawodników, sumienna praca na treningach oraz cierpliwość dają efekty w grze drużyny oraz pracy trenera.

Skład Gorzyczanki: Kacper Kryjom/gk/, Gracjan Pietrzak/gk/,Szymon Sadowski /kpt/, Bartek Iwanek, Wiktor Kuliński, Miłosz Deresiński, Adam Raszpla, Adam Wojciechowski, Konrad Vogt, Piotr Kuśnierczak, Nikodem Ziemniak, Dawid Duczmal, Jakub Wojciechowski.

Bramki zdobyli: Adam Wojciechowski 2x, Piotr Kuśnierczak, Nikodem Ziemniak, Adam Raszpla

.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2019

 

.

Odsłon artykułów:
665739

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.