Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 28.01 br. w Gminie Ostrów Wielkopolski został rozstrzygnięty konkurs na realizację zadań z kultury fizycznej i sportu na rok 2019:

Zadanie 1

Wspieranie szkoleń dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportowych oraz upowszechnianie gry w piłkę nożną na terenie gminy Ostrów Wielkopolski.

Zadanie 2

Wspieranie masowych imprez rekreacyjno-sportowych umożliwiających mieszkańcom gminy Ostrów Wielkopolski aktywne uczestnictwo oraz wspieranie organizacji zawodów i imprez sportowych.

Swoje oferty przedstawiło 21 organizacji pozarządowych, w tym nasze stowarzyszenie. Na rok 2019 otrzymaliśmy dotację na realizację następujących zadań:

- „Upowszechnianie gry w piłkę nożna, szkolenie dzieci i młodzieży w ramach działań statutowych LKS Gorzyczanka” w wysokości 12.000 zł

- „Przedszkolaki na start-zajęcia piłkarskie oraz nabór do drużyny piłkarskiej dla dzieci w wieku przedszkolnym” w wysokości 3.000 zł

Dobrze, że nasza gmina inwestuje w sport i z roku na rok zwiększa kwotę dotacji, co pozwala realizować ciekawe projekty, a korzystają na tym szczególnie dzieci i młodzież.

Szczegółowe wyniki pod adresem: http://bip.ostrowwielkopolski.pl/?bip=2&cid=194&id=1260

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688380

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.