Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wspiera nas od 10 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Dzięki współpracy naszego stowarzyszenia z powiatem ostrowskim udało się po raz kolejny pozyskać środki finansowe na działalność statutową LKS Gorzyczanki.

Pozwoliło to nam zakupić osiem kompletów strojów piłkarskich (koszulka, spodenki, getry) dla drużyny młodzieżowej, która dzięki temu będzie mogła rozpocząć rundę wiosenną w nowych strojach. Przyczynią się one również do godnego reprezentowania naszego zespołu w rozgrywkach ligowych w kategorii Orlik organizowanych przez OZPN w Kaliszu.

Przy tej okazji Zarząd Stowarzyszenia LKS Gorzyczanki składa serdeczne podziękowania za otrzymane wsparcie finansowe na zakup strojów piłkarskich Zarządowi Powiatu Ostrowskiego, w tym Staroście Ostrowskiemu Pawłowi Rajskiemu. Podziękowania należą się także Panu Dariuszowi Pryczakowi za otrzymaną pomoc.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2019

 

.

Odsłon artykułów:
665737

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.