Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ostatni piątek (01.03. br.) odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach Wielkich spotkanie Zarządu Stowarzyszenia LKS Gorzyczanka z rodzicami naszych podopiecznych.

 

 

Zostały na nim omówione sprawy bieżące oraz plany na najbliższe półrocze. Na spotkaniu zostało także przedstawione oraz omówione szczegółowo przez Pana Jacka Urbaniaka sprawozdanie finansowe za rok 2018, w tym rozliczenie składek opłacanych przez rodziców. Pan Piotr Piechowiak poruszył kwestie szkoleniowe oraz przedstawił propozycje obozów sportowych. Natomiast Pani Monika Krakowska przypomniała o przekazywaniu 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia oraz poruszyła temat złożenia wniosku do MSiT.

Na koniec Zarząd Stowarzyszenia składa serdecznie podziękowania na udział w spotkaniu rodzicom oraz dziękuje za ich cenne uwagi i spostrzeżenia. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i na pewno tego typu spotkania będą kontynuowane w latach następnych.

....

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688374

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.