Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotę (09.03 br.) nasza drużyna Młodzików rozegrała pierwszy sparing w tym roku na boisku trawiastym z drużyną Jaroty Jarocin.

Ulegliśmy gościom w stosunku 2:4. Wynik i obraz gry został jednak wypatrzony przez bardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne. Silny wiatr i opady deszczu nie pozwoliły obu drużyną pokazać wszystkich swoich umiejętności.

Mimo, że był to pierwszy mecz w tym roku na boisku trawiastym, trener Piechowiak był bardzo zadowolony ze swoich zawodników, którzy mimo słabszej gry w pierwszych minutach meczu pokazali, iż po okresie zimowym spędzonym na hali nie zapomnieli gry na „trawie”. Trener Piechowiak dodał, że przy sprzyjającej pogodzie wynik sparingu mógł być inny.

Skład LKS: Pietrzak Gracjan, Kryjom Kacper, Szymon Sadowski, Iwanek Bartosz, Kuliński Wiktor, Deresiński Miłosz, Wojciechowski Adam, Raszpla Adam, Jankowiak Krystian, Kuśnierczak Piotr, Duczmal Dawid, Rychlik Oskar, Rychlik Mateusz, Lis Kamil oraz Guzikowski Łukasz.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688372

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.