Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 31.07.2019 r. został zakończony przez nasze stowarzyszenie projekt pt. „Lato z Gorzyczanką” w ramach XV edycji Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego.

Był to dziesiąty projekt realizowany przez nasze stowarzyszenie ze środków funduszu grantowego Projekt był kontynuacją i rozszerzeniem zadań prowadzonych przez nasze stowarzyszenie w latach ubiegłych. Głównym działaniem przeprowadzonym w ramach jego realizacji było wychowanie dzieci z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski poprzez sport. Pomógł w tym przeprowadzony obóz szkoleniowo-dochodzeniowy. Uczestnictwo w tym wydarzeniu adresatów zadania przyczyniło się do integracji lokalnej społeczności. Ważnym dla nas celem było również podnoszenie umiejętności adresatów zadania oraz zapewnienie im atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego w okresie wakacyjnym.

Na koniec składamy serdeczne podziękowania włodarzom Gminy Ostrów Wielkopolski, w szczególności Zastępcy Wójta Panu Antoniemu Hadrysiowi za wsparcie naszej inicjatywy.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688236

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.