Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 14.08.2019 r. (środa) nasza drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejny mecz sparingowy pod wodzą trenera Dawida Kuczyńskiego.

Tym razem na wyjeździe w Raszkowie z drużyną Raszkowianki. Podopieczni trenera Kuczyńskiego przegrali, to spotkanie kilkoma bramkami, lecz mecz był bardzo otwarty w dwie strony i zarówno gospodarze jak i goście mogli zdobyć jeszcze kilka bramek. Do przerwy prowadziła Raszkowianka 3-1, by ostatecznie wygrać 7-3. Trzeba przyznać, że gospodarze byli lepsi i wygrali zasłużenie, to mimo tego było widać w naszej drużynie duże zaangażowanie, duże możliwości i postępy, które nasi młodzi zawodnicy cały czas robią. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Wojciechowski 2x oraz Bartosz Niemiec.

LKS Gorzyczanka Gorzyce Wielkie wystąpiła w składzie: K. Kusy, E. Zuchowski, K. Maryniak, M. Adamkiewicz, F. Cieluch, J. Wojciechowski, B. Niemiec, B. Giernalczyk, W. Rachwał, P. Rudowicz, M. Kliber, P. Gierszyński oraz M. Raczak. Brawa dla chłopców za walkę i serce zostawione na boisku. Trzeba jeszcze dodać, iż w naszej drużynie gra tylko pięciu chłopców z rocznika 2008, a reszta naszych zawodników jest o rok młodsza!

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2020

 

.

Odsłon artykułów:
688235

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.