Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 17.08.2019 r. drużyna Trampkarzy (rocznik 2006 i młodsi) prowadzona przez trenera Piotra Piechowiaka rozegrała drugi mecz kontrolny przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem.

W pierwszym meczu na własnym boisku pokonaliśmy wysoko Barycz Janków Przygodzki, natomiast dziś w słabym stylu i na własne życzenie ulegliśmy na wyjeździe ekipie GOS Koźmin Wlkp. 4:1. Pierwsze minuty meczu wyglądały obiecująco, kiedy to strzałem z dystansu Adam Wojciechowski otworzył wynik meczu, jednak od ok. 20 min i wyrównaniu przez gospodarzy zaczęliśmy tracić inicjatywę, przeciwnik złapał wiatr w żagle i wykorzystując błędy naszej obrony, strzelił jeszcze trzy gole, na co nasza ofensywa była w stanie odpowiedzieć jedynie ciągłymi próbami zagrożenia bramce przeciwnika, niestety z marnym skutkiem. Na usprawiedliwienie można napisać o krótkiej ławce rezerwowych, błędach w ustawieniu oraz że nasi zawodnicy są w okresie fizycznie cięższych treningów, aby zbudować formę na ligę, która zaczyna się już 7 września br. właśnie meczem z GOS Koźmin Wlkp.

Przypominamy, że nasza drużyna będzie grała w I lidze okręgowej Trampkarz C2 grupa 3.
"Przed nami jeszcze trzy tygodnie ciężkiej pracy w tym wyjazd na obóz. Zawodnicy są świadomi że jest to dopiero drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym, że jeszcze dużo meczy i ciężkiej pracy przed nimi, aby wszystko, co najlepsze potrafimy pokazać w meczach ligowych" - podsumował krótko po meczu trener Piechowiak. Dziękujemy chłopcom za mecz i życzymy tylko wzrostu formy.
A przed nami jeszcze mecze z:

KKS Kalisz 19.08 br. - wyjazd
Ostrovią Ostrów Wlkp. 24.08 br. – u siebie
Astrą Krotoszyn 27.08 br.
Obóz 28.08 – 01.09 br. Stronie Śląskie
Ostatni mecz kontrolny rozegramy w ostatnim tygodniu przed ligą przeciwnik jeszcze nie znany

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
773443

Odwiedza nas 245 gości oraz 0 użytkowników.