Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dziś (02.09 br.) ponownie gościliśmy w Gorzycach Wielkich przedstawiciela PZPN, tym razem trenera Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. wielkopolskim w osobie Pana Jakuba Wojtkowiaka.

Wizyta trenera miała związek z przystąpieniem naszego klubu do programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. Dzisiejsza wizyta to kolejny etap do uzyskania certyfikatu przez nasz klub. Pan Wojtkowiak w dniu dzisiejszym dokonał sprawdzenia dokumentacji klubowej pod względem formalno-prawnym oraz sprzętu sportowego pozostającego w naszej dyspozycji.

Przedstawiciel PZPN był pod wrażeniem infrastruktury sportowej w Gorzycach Wielkich, zwłaszcza boisk piłkarskich, co pokazuje, że środki zainwestowane przez Gminę Ostrów Wielkopolski w obiekt przy ulicy Spacerowej 1 nie zostały zmarnowane.

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
773441

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.