liczymy na Was od 15.02!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W środę 2 października drużyna Orlików Starszych Gorzyczanki rocznik 2009 i młodsi rozegrała swoją trzecią kolejkę ligową.

Tym razem mierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Raszkowianka Raszków. Nasi chłopcy wygrali dosyć wysoko całe spotkanie 11-3, do przerwy prowadząc 6-0. Po przerwie Raszkowianka skutecznie zaatakowała naszą bramkę i gospodarze doszli nas już na 6-3, na szczęście nasi zawodnicy się obudzili i zaaplikowali rywalom kolejne bramki. Cieszy dosyć dobra gra, duża ambicja i walka naszych chłopców mimo nie sprzyjającej pogody. Brawa dla gospodarzy za dobrą postawę. Bramki dla Gorzyczanki zdobyli: