Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W środę 2 października drużyna Orlików Starszych Gorzyczanki rocznik 2009 i młodsi rozegrała swoją trzecią kolejkę ligową.

Tym razem mierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Raszkowianka Raszków. Nasi chłopcy wygrali dosyć wysoko całe spotkanie 11-3, do przerwy prowadząc 6-0. Po przerwie Raszkowianka skutecznie zaatakowała naszą bramkę i gospodarze doszli nas już na 6-3, na szczęście nasi zawodnicy się obudzili i zaaplikowali rywalom kolejne bramki. Cieszy dosyć dobra gra, duża ambicja i walka naszych chłopców mimo nie sprzyjającej pogody. Brawa dla gospodarzy za dobrą postawę. Bramki dla Gorzyczanki zdobyli:
Niemiec - 4
Zuchowski - 3
Rudowicz - 3
Bąk - 1
Nasz zespół wystąpił w składzie: Mateusz Raczak, Eryk Zuchowski, Bartosz Giernalczyk, Błażej Pawlak, Bartosz Niemiec, Nikodem Kusy, Filip Jędraszczyk, Piotr Rudowicz, Patryk Duczmal, Mikołaj Bąk, Krystian Maryniak, Paweł Gierszyński oraz Maksymilian Kliber. Brawa dla chłopców i walczymy dalej !!!


 

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
773448

Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.