Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W środę 23.10.2019 drużyna Orlików Starszych Gorzyczanki rozegrała spotkanie ligowe w ramach 6. kolejki, tym razem u siebie o godzinie 17:00 z drużyną Barycz Janków Przygodzki.

Nasi młodzi zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkanie i wygrali wysoko i pewnie. Kolejny raz chłopcy potwierdzili swoje umiejętności, zaangażowanie i chęci do gry, co się opłaciło i zaowocowało strzeleniem wielu bramek oraz tym, że udało się zagrać na zero z tyłu Gorzyczanka jest jak na razie niepokonana w swojej grupie i oby tak dalej. Drużyna trenera Dawida Kuczyńskiego wystąpiła w składzie: Patryk Duczmal, Eryk Zuchowski, Bartosz Niemiec, Piotr Rudowicz, Bartosz Giernalczyk, Błażej Pawlak, Maksymilian Kliber, Paweł Gierszyński, Mikołaj Bąk oraz Nikodem Kusy.
Bramki strzelali: Eryk Zuchowski - 7, Bartosz Niemiec - 4, Piotr Rudowicz - 3, Nikodem Kusy - 2, Bartosz Giernalczyk - 1, Mikołaj Bąk - 1

Brawa dla naszych zawodników za kolejne postępy.

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
773453

Odwiedza nas 288 gości oraz 0 użytkowników.