Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W miesiącu październiku 2019 r. została zakończona renowacja boisk trawiastych przy ulicy Spacerowej 1, która rozpoczęła się w miesiącu wrześniu. 


W jej ramach zostały przeprowadzone prace polegające na pielęgnacji murawy, w tym wertykulacja oraz wysiew nawozu startowego i nawozu jesiennego. Prace zostały przeprowadzone przez firmę „Lavengarden & Turfgrass” Bartosz Klar z Lewkowa.

Nie ulega wątpliwości, że ta renowacja była niezbędna, tym bardziej że kolejna nasza drużyna młodzieżowa – Młodzik Młodszy, po Trampkarzach Młodszych musi rozgrywać swoje mecze na boiskach trawiastych, a co za tym idzie musi także na nich trenować.

Kolejną inwestycją na którą Zarząd będzie poszukiwał środków jest oświetlenie boisk trawiastych. Dzięki temu treningi drużyn młodzieżowych będą mogły odbywać się jeszcze w lepszych warunkach.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

 

.

Odsłon artykułów:
772878

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.